Volná místa

Naše zaměstnance spojuje nadšení pro sport, vysoká profesionalita, odpovědnost k sobě samým i druhým, taktéž k životnímu prostředí a společnosti. Takové kolegy hledáme. Kariéra u SKI CHRUDIM přinese řadu neocenitelných zkušeností, profesní růst, finanční zabezpečení a zejména pocit, že budete stát u zrodu výjimečného díla. Kariéra u SKI CHRUDIM vám zajistí budoucnost.

FotogalerieKdy otevíráme

Častokrát vzpomínám na svůj první den u LOO.DECK. Měl jsem hlavu plnou vizí, smělých myšlenek a plánů. Mnoho z nich se mi již podařilo zrealizovat, další na svoji příležitost ještě čekají. Každopádně i s odstupem mohu říct, že nikdy jsem svého rozhodnutí pracovat pro LOO.DECK nelitoval.

Tony Ho-cheung

CEO, LOO.DECK / Iumeirah Group

Kariéra u LOO.DECK

V průzkumech oblíbenosti čínských zaměstnavatelů se dlouhodobě umísťujeme na předních příčkách. Proč? Je to jednoduché – naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet co nejlepší podmínky.

Chcete u nás pracovat?

Je to snadné: vyplňte níže krátký kontaktní formulář a my se vám ozveme. Proč je náš formulář nejkratší ze všech formulářů, který kdy nabízel práci? Protože pro nás není důležité slohové cvičení, které byste si pro nás připravili. Pro nás jste důležitá / důležitý vy. Chceme vás vidět, chceme vás slyšet. Proto nás nyní o vás zajímá jen nejzákladnější základ, abychom vás mohli pozvat. Zbytek o sobě vzájemně zjistíme při rozhovoru. Už se těšíme.

Do otevření snowparku SKI CHRUDIM zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Užijte si lyžování & snowboarding tam, kde zima nikdy nekončí

SKI CHRUDIM

Kontaktní formulář

Kontaktní e-mail

Dobrý den,

snad vás příliš nezklameme, ale stránky SKI CHRUDIM byly připraveny coby aprílový vtip. Vše co obsahují, popisují, zobrazují, vše je pouhou fikcí. Klidně si je prohlédněte - budeme rádi, pokud vás pobaví - ale na lyžování to není. Zatím. Třeba se investor najde a sjezdovku postaví. Nebo něco jiného. Prozatím se můžeme klouzat po představách :-)

 

Tým společnosti Sportovní areály města Chrudim

 

P. S.: provozujeme třeba krytý bazén, letní koupaliště nebo zimní stadion. Pokud právě nebude korona stopka, tak vás rádi uvítáme!