Kontaktní formulář

Náš závazek je jasný – transparentní přístup ve všech momentech provozování areálu SKI CHRUDIM. Proto se budeme snažit zodpovědět jakoukoliv vaší otázku. Předem děkujeme, že se zajímáte o snowpark.

FotogalerieKdy otevíráme

Komunikace znamená v širším smyslu sdílení, v užším smyslu výměnu informací. Rádi bychom průběžně sdílely informace takovým způsobem, aby bylo jasné, že jsme při provozování snowparku SKI CHRUDIM partnery. Velmi o to stojím.

Tony Ho-cheung

CEO, LOO.DECK / Iumeirah Group

Napište nám

Jsme si vědomi, že výstavba snowparku SKI CHRUDIM přináší řadu otázek. Transparentní přístup ve všech momentech provozování areálu je pro nás velmi důležitý, proto oceníme neutuchající komunikaci. Ptejte se – rádi odpovíme.

Komunikační memorandum

  • máme rádi otázky
  • jsme otevřeni dotazům a komunikaci
  • ptejte se na cokoliv, otázky postupně zodpovíme
  • nic pro nás není tabu, nic netajíme, nic „nezameteme pod rohožku“
  • k otázkám udržujeme informační vlákno, jakýkoliv dialog lze opětovně otevřít

Do otevření snowparku SKI CHRUDIM zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Užijte si lyžování & snowboarding tam, kde zima nikdy nekončí

SKI CHRUDIM

Kontaktní formulář

Kontaktní e-mail

Dobrý den,

snad vás příliš nezklameme, ale stránky SKI CHRUDIM byly připraveny coby aprílový vtip. Vše co obsahují, popisují, zobrazují, vše je pouhou fikcí. Klidně si je prohlédněte - budeme rádi, pokud vás pobaví - ale na lyžování to není. Zatím. Třeba se investor najde a sjezdovku postaví. Nebo něco jiného. Prozatím se můžeme klouzat po představách :-)

 

Tým společnosti Sportovní areály města Chrudim

 

P. S.: provozujeme třeba krytý bazén, letní koupaliště nebo zimní stadion. Pokud právě nebude korona stopka, tak vás rádi uvítáme!