Kdy otevíráme?

Výstavba snowparku SKI CHRUDIM patří investičně k nejnáročnějším akcím v České republice. Přesto jsme pro start vytyčili smělé datum – 1. 12. 2021. Oproti plánu jsme aktuálně v lehkém předstihu.

FotogalerieKdy otevíráme

Máme za sebou výrazné investiční akce v Číně. Snowpark SKI CHRUDIM je však jiná úroveň. V podstatě se jedná o 2. snowpark svého typu na světě, navíc s řadou jedinečných technických, ale i třeba organizačních řešení. Velmi si vážíme příležitosti realizovat akci tohoto rozsahu právě v České republice.

Tony Ho-cheung

CEO, LOO.DECK / Iumeirah Group

Položení základního kamene

V Číně patří slavností položení základního kamene k velkým svátkům. Navíc platí souvislost mezi velikostí akce a velikostí oslavy. Položení základního kamene dne 1. 11. 2019 jsme proto velebili hned dvakráte. Poprvé v centrále společnosti v Kchun-mingu, vč. tradičního mar ohňostroje (viz video dále). A následně jsme slavili s českým týmem přímo v Chrudimi.

První výkop

Důležité je, že právě 1. 11. 2019 započala výstavba. Vzhledem ke kvalitně zajištěné představební přípravě je proces realizace hladký, bez zbytečných zátěží. Velkým benefitem byl průběh zimy 2019 / 2020. Minimální prodleva odvozená od zástavných teplot, nám umožnila být aktuálně před plánem v řádu jednotek týdnů

Plánované otevření

Vynasnažíme se, aby se náš unikátní snowpark zrodil v plánovaném termínu a my mohli 1. 12. 2021 slavnostně uvítat první návštěvníky. Věříme, že snowpark SKI CHRUDIM se brzy stane srdcem zábavy celé České republiky, i ale sousedních zemí.

Ze Slovenska i Polska jsou již zajištěny přímé vlakové spoje prostřednictvím moderních souprav společnosti Leo Expres. Z Rakouska i Německa navážeme na dálniční spojení a zajistíme tak kvalitní dopravu z obou německy mluvících zemích v rámci hodin.

Našim cílem je postavit spíše společenské centrum, než centrum sportovní. Chtěli bychom vytvořit místo, kde lidé budou chodit za zábavou i sportem zároveň. Místo, kde se lidé budou setkávat s přáteli, kde se budou cítit dobře. Tomu jsme přizpůsobili vše a společně pracovali na optimálním konceptu. Doufáme, že se nám vše povede.

Do otevření snowparku SKI CHRUDIM zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Užijte si lyžování & snowboarding tam, kde zima nikdy nekončí

SKI CHRUDIM

Kontaktní formulář

Kontaktní e-mail

Dobrý den,

snad vás příliš nezklameme, ale stránky SKI CHRUDIM byly připraveny coby aprílový vtip. Vše co obsahují, popisují, zobrazují, vše je pouhou fikcí. Klidně si je prohlédněte - budeme rádi, pokud vás pobaví - ale na lyžování to není. Zatím. Třeba se investor najde a sjezdovku postaví. Nebo něco jiného. Prozatím se můžeme klouzat po představách :-)

 

Tým společnosti Sportovní areály města Chrudim

 

P. S.: provozujeme třeba krytý bazén, letní koupaliště nebo zimní stadion. Pokud právě nebude korona stopka, tak vás rádi uvítáme!