Fotogalerie

Staré čínské přísloví říká, že lepší je jednou vidět než stokrát slyšet. Prohlédněte si snowpark SKI CHRUDIM na prvních tiskových vizualizacích.

FotogalerieKdy otevíráme

Čas od času myslím na okamžik, kdy má mise v České republice skončí. Jsem profesionál, obdobnou situaci jsem již zažil, ale … Chrudim mi bude chybět. Velmi mě však těší pocit, že zanecháme pro střed Evropy jedinečnou atrakci. Záležitost, která bude přinášet radost statisícům, milionům lidí po další dlouhé roky.

Tony Ho-cheung

CEO, LOO.DECK / Iumeirah Group

Vizualizace snowparku SKI CHRUDIM

Architektonický návrh snowparku SKI CHRUDIM vychází z provedení mateřského snowparku Ski Dubai. Samozřejmě jsme museli respektovat chrudimskou lokalitu, přání radních a zejména místních obyvatel. Výsledkem bude velkolepá stavba, která ovlivní život i následujícím generacím. Věříme, že velmi pozitivně.

Do otevření snowparku SKI CHRUDIM zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Průběžné fotografie

Výstavbě snowparku SKI CHRUDIM pomohl mírný průběh zimy 2019 / 2020, což v důsledku znamená realizaci v předstihu před plánem. Průběžné fotografie z 3/20 níže.

Užijte si lyžování & snowboarding tam, kde zima nikdy nekončí

SKI CHRUDIM

Kontaktní formulář

Kontaktní e-mail

Dobrý den,

snad vás příliš nezklameme, ale stránky SKI CHRUDIM byly připraveny coby aprílový vtip. Vše co obsahují, popisují, zobrazují, vše je pouhou fikcí. Klidně si je prohlédněte - budeme rádi, pokud vás pobaví - ale na lyžování to není. Zatím. Třeba se investor najde a sjezdovku postaví. Nebo něco jiného. Prozatím se můžeme klouzat po představách :-)

 

Tým společnosti Sportovní areály města Chrudim

 

P. S.: provozujeme třeba krytý bazén, letní koupaliště nebo zimní stadion. Pokud právě nebude korona stopka, tak vás rádi uvítáme!